O Viomi

O nas

Nasza firma powstała w 2015 roku i zajmuje się tworzeniem rozwiązań IoT na potrzeby gospodarstwa domowego. Produkujemy inteligentne urządzenia, które współpracują ze sobą, aby zwiększyć Twój komfort życia. Aktywnie angażujemy się w transformację tradycyjnego przemysłu AGD, wykorzystując najnowsze technologie internetowe. Wdrażając platformę IoT @ Home, zapewniamy możliwość integracji naszych produktów z siecią. Dzięki temu z łatwością stworzysz swoje własne, inteligentne mieszkanie i będziesz cieszyć się wygodną, prostą obsługą różnego rodzaju urządzeń. Wszystko to składa się na naszą ideę domu przyszłości, który oferuje lepszą jakość życia.

Dzięki współpracy z Xiaomi zyskaliśmy nowe grono użytkowników, a także dostęp do ogromnej ilości danych oraz technologicznego wsparcia. Jednocześnie nasze inwestycje w badania, rozwój i innowacje wzbogacają ofertę Xiaomi, co skutkuje udaną współpracą, która okazuje się owocna dla obu stron. Wszystko to sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej możliwości.

Praca biurowa

Nasza wizja

Zależy nam na całkowitej redefinicji pojęcia domu przyszłości. Chcemy dać Ci możliwość korzystania z urządzeń, które zaskoczą Cię nie tylko funkcjonalnością i inteligentnym działaniem, ale też zachwycającym wzornictwem. Wiemy, jak ważny jest stały rozwój, dlatego nieustannie staramy się wykorzystywać najnowsze osiągnięcia nauki i technologii, aby dostarczyć Ci wysokiej jakości, inteligentne produkty, które odmienią nie tylko Twój dom, ale też całe Twoje życie.

Kobieta pijąca kawę i przeglądająca telefon

Nasze wartości

Uważamy, że wszystkie urządzenia w domu przyszłości powinny być podłączone do Internetu. Pożegnaliśmy przestarzałe sprzęty, które działały niezależnie od siebie i oferowały bardzo ograniczoną funkcjonalność. Zamiast tego proponujemy nowoczesne, inteligentne produkty, które wspólnie pracują na rzecz poprawy komfortu Twojego życia.

Dzięki połączeniu z Internetem oraz działaniu sztucznej inteligencji urządzenia Viomi stale ze sobą współpracują, oferując Ci zupełnie nową jakość. Innowacyjne technologie, zoptymalizowane doświadczenie użytkownika oraz zachwycający, industrialny design - wszystko to sprawia, że ze sprzętem naszej marki na nowo zdefiniujesz pojęcie domu przyszłości.

Oczyszczacz powietrza Viomi w sypialni

Nasza idea

Aby umożliwić stworzenie zupełnie nowego domu przyszłości, opracowaliśmy naszą autorską platformę IoT @ Home. Składa się na nią bogaty ekosystem innowacyjnych urządzeń Internetu Rzeczy, a także szeroki wachlarz produktów uzupełniających. Stanowi ona atrakcyjny punkt dostępu do Twojego domu i pozwala na inteligentną, zbliżoną do kontaktu z drugim człowiekiem, intuicyjną interakcję ze sprzętem Viomi. Dzięki temu Twoje codzienne życie stanie się wygodniejsze, bardziej przyjemne i wydajne, a my zyskamy stale rosnącą bazę klientów i możliwość nieprzerwanego dostosowywania naszej oferty do ich zróżnicowanych potrzeb.

IoT @ Home zapewnia całościowe, inteligentne doświadczenie. Połączone ze sobą, nowoczesne urządzenia działające w oparciu o sztuczną inteligencję poprawią jakość Twojego życia i sprawdzą się w całym domu - w kuchni, salonie, sypialni, a nawet w łazience czy na balkonie.

Czajnik Viomi w kuchni

Nasza misja

Chcemy na nowo zdefiniować ideę domu przyszłości i promować udoskonaloną, inaczej rozumianą wizję konsumpcji, w której sercu leżą nauka i technologia. Nieustannie proponujemy nowoczesnym konsumentom szeroki wachlarz produktów Internetu Rzeczy. Dzięki naszej platformie IoT @ Home wciąż rewolucjonizujemy przemysł AGD. Wprowadziliśmy również nową strategię sprzedaży F2C, która pozwala nam przekraczać granice czasu i przestrzeni, integrując działania prowadzone online i offline.

Aby jeszcze bardziej ulepszyć jakość świadczonych przez nas usług, sukcesywnie modernizujemy nasz system logistyczny. Wykorzystujemy też technologię chmury obliczeniowej i ogromne ilości danych. Wszystko to sprawia, że z każdym dniem możemy docierać do coraz większej liczby konsumentów z naszymi nowoczesnymi produktami, które pozwolą Ci stworzyć dom przyszłości z prawdziwego zdarzenia

Robot sprzątający Viomi na panelach

Wprowadź markę Viomi do oferty swojego sklepu.

Twój smart home.