Viomi S9 Alpha UV

Autonomiczny robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV

Więcej czasu, na to co ważne. Autonomiczny robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV.

Skutecznie omija wszelkie przeszkody, a solidny silnik o wysokiej mocy ssania poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV

Produkt od Viomi zaskoczy Cię nie tylko wydajnością czyszczenia, ale również funkcją mycia podłóg oraz automatycznym opróżnianiem zbiornika. Robot usuwa 99.99% bakterii dzięki lampie UV, skutecznie zbiera sierść i inne alergeny, a Twoje dziecko może bez obaw bawić się na dywanie. Automatyczny powrót do bazy ładującej pozytywnie wpłynie na jakość użytkowania.

Viomi S9 Alpha UV
Moc ssąca 2600Pa

2700 Pa

Moc
ssąca

Zbiornik o pojemności 550ml

300 ml

Pojemność
zbiornika

Akumulator o pojemności 4900mAh

5200 mAh

Pojemność
akumulatora

Automatyczne opróżnianie zbiornika

Automatyczne opróżnianie zbiornika

Stacja ładująca to również kosz na kurz. Przepływ powietrza został zredukowany do 381mm, dzięki czemu zanieczyszczenia szybciej trafiają do zbiornika. Wystarczy, że wymienisz worek raz w miesiącu, a przypomni Ci o tym komunikat wyświetlany na ekranie stacji ładującej.

Wydajne czyszczenie

2700 Pa moc ssania gwarantuje czystość i wolność od alergenów oraz pozwala uniknąć wtórnego zanieczyszczenia. Główna szczotka usuwa kurz nawet z bardzo wąskich przestrzeni takich jak szczeliny w płytkach lub panelach. Ponadto, robot skutecznie zbiera zanieczyszczenia kryjące się we włóknach dywanu, a boczne szczotki pomagają pozbyć się kurzu z przestrzeni w pobliżu ścian.

Wydajne czyszczenie Viomi S9 Alpha UV
Różne scenariusze czyszczenia

Różne scenariusze czyszczenia

Dzięki akumulatorowi o pojemności 5200mAh robot może pracować na jednym naładowaniu aż do 220 min, co równa się 320m² czystej powierzchni. S9 Alpha UV posiada 2 trasy czyszczenia, na które możesz się zdecydować w zależności od potrzeb. Trasa “S” sprawdzi się w przypadku codziennego czyszczenia, natomiast trasa “Y” ułatwi pozbycie się uporczywych zabrudzeń.

Umyje podłogi

Robot marki Viomi posiada również funkcję mopowania dla kompleksowego czyszczenia powierzchni. Zbiornik o pojemności 250ml pozwala na umycie 250m² powierzchni, a ilość dozowanej wody możesz wybrać za pośrednictwem aplikacji.

Automatyczne mycie podłóg

Radar LDS 2.0

System laserowy LDS pomaga stworzyć precyzyjną mapę pomieszczeń dla jeszcze dokładniejszego czyszczenia. Dzięki opcji mapowania 360° robot wybiera najlepszą trasę sprzątania. Ponadto, odkurzacz posiada funkcję skanowania do 8m, co w rezultacie pozwala pokonać wiele przeszkód w jednym pomieszczeniu.

Radar LDS 2.0

Zdalne sterowanie

Istnieje możliwość zdalnego sterowania robotem, za pośrednictwem aplikacji lub głosu. Ponadto, masz dostęp do takich opcji jak zaplanowanie harmonogramu pracy robota, ustalenie godzin sprzątania lub ustawienie mocy ssącej i dostosowanie ilości wody. To nie wszystko! Robot zapamiętuje mapy pięter oraz pomieszczeń, a funkcja wirtualnej ściany pozwala na sprzątanie wyłącznie wybranych pomieszczeń.

Specyfikacja

Model:

S9 Alpha UV

Wymiary:

350 x 350 x 98 mm

Waga:

3,8 kg

Pojemność zbiornika:

250 ml

Czas pracy:

220 min

Siła ssania:

Do 2700 Pa

Sterowanie aplikacją:

Tak

Pojemność akumulatora:

5200 mAh

Moc znamionowa:

50 W

Napięcie znamionowe:

14,4 V

Viomi S9 Alpha UV

Kup produkty Viomi

Sprzęd AGD Viomi znajdziesz w najlepszych sklepach w Polsce