Viomi A9

Pionowy odkurzacz Viomi

Więcej czasu, na to co ważne. Pionowy odkurzacz Viomi A9

Viomi A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami i doskonale sprawdzi się w Twoim domu.

Praktyczny i stylowy odkurzacz dla każdego

Bezprzewodowy odkurzacz Viomi A9 łączy funkcjonalność ze stylowym designem. Potężny silnik, wytrzymały akumulator 2500 mAh, 3 tryby czyszczenia i 5-stopniowa filtracja to tylko niektóre z jego zalet. Niewielkie rozmiary oraz możliwość przechowywania odkurzacza pionowo przy pomocy dołączonego do zestawu uchwytu ściennego pozwalają oszczędzać miejsce w mieszkaniu.

Moc ssąca 2600Pa

23000Pa

Moc ssąca

Zbiornik o pojemności 550ml

400ml

Zbiornik

Akumulator o pojemności 4900mAh

2500mAh

Akumulator

Zobacz wszystko w innym świetle

Odkurzanie ciemnych kątów lub przestrzeni pod meblami ułatwi Ci oświetlenie LED zamontowane na szczotce. Z jego pomocą bez problemu zobaczysz do tej pory ukryte włosy, kurz czy śmieci. Z Viomi już nigdy nie przeoczysz odkładającego się w trudno dostępnych miejscach brudu - każdy zakamarek w Twoim domu zostanie idealnie wysprzątany.

Odkurzacz Smart Home

Potężna moc silnika

Swoje niezawodne działanie Viomi zawdzięcza potężnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga prędkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Dzięki niemu siła ssania może wynosić nawet 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, aby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie już wkrótce może lśnić czystością.

Odkurzaj w najtrudniej dostępnych miejscach

Z bezprzewodowym odkurzaczem Viomi A9 dostaniesz się niemal wszędzie - również tam, gdzie nie dotrze zwykły, przewodowy odkurzacz. Pracę ułatwia niewielka waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Z łatwością przeniesiesz więc sprzęt między piętrami lub podniesiesz go, aby odkurzyć pajęczyny z sufitu. Lekki odkurzacz Viomi A9 sprawdzi się w każdej sytuacji.

Odkurzacz Viomi A9

5-stopniowa filtracja

Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. 5-stopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszelkich zanieczyszczeń. Bezpieczne, wolne od szkodliwych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - wystarczy użyć Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

Filtr Viomi A9

Bezproblemowe opróżnianie pojemnika

Viomi A9 pozwala również ograniczyć kontakt z zanieczyszczeniami. Pojemny, 0,4-litrowy zbiornik na kurz opróżnisz przez naciśnięcie jednego przycisku - nie musisz więc dotykać śmieci. To praktyczne i higieniczne rozwiązanie, które umożliwia czystą, bezpieczną pracę z urządzeniem.

Szczotka Viomi A9

3 tryby pracy - długotrwałe działanie

To Ty decydujesz, jak ma pracować Twój odkurzacz. Wybieraj spośród 3 trybów pracy A9 i dostosowuj jego działanie do swoich potrzeb: W trybie oszczędzania energii akumulator wytrzymuje aż 60 minut - to wystarczająco dużo, aby dokładnie posprzątać dom o powierzchni nawet do 380 m2. Tryb standard idealnie sprawdza się na co dzień - do odkurzania mebli i usuwania roztoczy. W trybie MAX możliwa jest niezwykle intensywna praca, która pozwala uporać się z nawet najbardziej upartymi zanieczyszczeniamii Akumulator można łatwo wyjąć, naładować lub wymienić. Diody na obudowie odkurzacza informują o poziomie naładowania akumulatora.

Wiele możliwości dzięki wymiennym szczotkom

Viomi A9 to również 4 wymienne szczotki - każda doskonale nadaje się do sprzątania zróżnicowanych powierzchni, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o czystość w swoim domu: Duża szczotka z wbudowanym silniczkiem skutecznie usuwa kurz i włosy, pozwala też dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów. Szczotka szczelinowa umożliwia dokładne odkurzanie sufitów, lamp oraz wgłębień w meblach - sofach lub fotelach.Szczotka usuwająca roztocza z materiałów świetnie sprawdzi się szczególnie tam, gdzie mieszkają alergicy. Mała szczotka 2w1 usuwa zanieczyszczenia z niewielkich, trudno dostępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony.

Odkurzacz pionowy Viomi Polska
Odkurzacz Viomi A9
Viomi A9
Smart Home Viomi Polska

Specyfikacja

Model:

V-HWVC12A

Wymiary:

330 mm x 114 mm x 209 mm

Waga:

1,54 kg

Moc:

400 W

Pojemność:

0,4 L

Siła ssania:

23 000 Pa

Moc czyszcząca:

120 AW

Silnik:

Bezszczotkowy DC, 100 000 rpm

Głośność:

75 dB

Czas pracy:

60 min (tryb zwykły), 33 min (tryb średni), 10 min (tryb wysoki)

Zasilanie:

2500 mAh, 25.2 V

Instrukcja obsługi:

Odkurzacz pionowy Viomi A9

Kup produkty Viomi

Sprzęd AGD Viomi znajdziesz w najlepszych sklepach w Polsce