Viomi Alpha 2 Pro

Aplikacja Viomi Alpha 2 Pro

Więcej czasu, na to co ważne.
Inteligentny odkurzacz
Viomi Alpha 2 Pro

Skutecznie omija wszelkie przeszkody, a solidny silnik o wysokiej mocy ssania poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Dojeżdżanie do krawędzi Viomi Alpha 2 Pro

Inteligentny robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro

Inteligentny robot Viomi Alpha 2 Pro dokładnie posprząta w Twoim domu za Ciebie. Podwójny system nawigacji laserowej Lidar sprawia, że bez trudu odnajduje się w każdym pomieszczeniu i unika przeszkód. Może jednocześnie myć i odkurzać podłogi, a jego siła ssania sięga 4000 Pa. Automatycznie wyrzuci też śmieci ze zbiornika dzięki wchodzącej w skład zestawu stacji opróżniania. Obsługuje również zdalne sterowanie za pomocą aplikacji lub komend głosowych.

Moc ssąca 2600Pa

4000 Pa

Moc ssąca

Zbiornik o pojemności 550ml

320 ml

Zbiornik na wodę

Akumulator o pojemności 4900mAh

5200mAh

Akumulator

Niezawodny również w dużych domach

Robot Viomi Alpha 2 Pro doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i w dużych domach. Wytrzymały akumulator 5200 mAh, czas pracy do 200 minut oraz duży zbiornik na wodę o pojemności 320 ml sprawiają, że może bez problemu za jednym razem dokładnie posprzątać podłogi o łącznej powierzchni nawet 420 m2. Co więcej, jeśli w trakcie sprzątania akumulator będzie bliski rozładowania, robot automatycznie skieruje się do stacji, naładuje się, a następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał.

Skanowanie pomieszczeń Viomi Alpha 2 Pro

Doskonale odnajdzie się w Twoim domu

Dzięki podwójnemu systemowi nawigacji z 4 inteligentnymi czujnikami laserowymi Lidar robot precyzyjnie wykrywa znajdujące się z przodu przeszkody na odległość do 70-90 mm. Automatycznie omija ponad 150 popularnych sprzętów, mebli czy przedmiotów takich jak kapcie, miski zwierząt czy kosze na śmieci. Skutecznie unika też zderzeń z różnymi obiektami. Już nie musisz za każdym razem przygotowywać pomieszczeń przed sprzątaniem!

Umyje podłogę za Ciebie

Viomi Alpha 2 Pro umyje podłogi za Ciebie. Zbiornik na wodę robota jest kontrolowany elektronicznie, co oznacza, że nakładka mopująca będzie zawsze optymalnie nawilżona. Dzięki temu urządzenie dokładnie wyczyści wskazane powierzchnie, nie tworząc przy tym zacieków. Bez trudu poradzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi plamami! Dostępne są także różne poziomy przepływu wody do wyboru.

Funkcja Mopowania Viomi Alpha 2 Pro

Możliwość kontroli głosem

Wygodnie siedzisz na kanapie i nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem! Aby obsłużyć robota, nie musisz nawet ruszać się z miejsca. Alpha 2 Pro jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że możesz kontrolować go za pomocą prostych komend! Wydaj mu odpowiednie polecenie i patrz, jak zabiera się do pracy. Urządzenie może też wydawać komunikaty głosowe

LiDar Viomi Alpha 2 Pro

Dokładnie sprząta pomieszczenia i tworzy ich mapy

Viomi Alpha 2 Pro posiada czujnik laserowy dzięki któremu może czyścić podłogi wzdłuż ścian i rozmaitych obiektów z dokładnością nawet 1,5 cm, sięgając również trudno dostępnych kątów i nie powodując uszkodzenia mebli czy zadrapania farby. Co więcej, Alpha 2 Pro obsługuje inteligentne skanowanie 360°, co pozwala mu tworzyć dokładne mapy sprzątanych pomieszczeń i swobodnie poruszać się w nawet najbardziej złożonym otoczeniu. Algorytm AI LDS sprawia, że robot może nieprzerwanie skanować w zasięgu 6 m!

Sam wyrzuci śmieci

Nie trać czasu ani energii na opróżnianie zbiornika na odpady robota. Viomi Alpha 2 Pro zrobi to za Ciebie! Wchodząca w skład zestawu stacja oraz system Auto-Dumping 2.0 pozwalają na efektywne sprzątanie i zmniejszają ryzyko wtórnego zanieczyszczenia. Dzięki skróconemu kanałowi powietrznemu o długości 325 mm opróżnianie zbiornika trwa zaledwie około 15 sekund! Ponadto potrójny system filtracji z filtrem HEPA pozwala blokować nawet 95% szkodliwych cząsteczek.

Filtry Viomi Alpha 2 Pro

Jeszcze więcej możliwości z aplikacją

Zainstaluj dedykowaną aplikację i przejmij całkowitą kontrolę nad robotem. Za pomocą smartfona możesz na przykład przeglądać zapisane mapy pięter i je konfigurować. Stworzysz też szczegółowe harmonogramy sprzątania. Zwykłe odkurzanie wszystkich pomieszczeń co drugi dzień? A może dokładne mycie podłóg w każdy czwartek? Wybór należy do Ciebie! Aplikacja pozwala też zdalnie kontrolować robota i wybierać tryby pracy. Teraz możesz uruchomić urządzenie, nawet gdy nie ma Cię w domu!

Robot sprzątający Alpha 2 Pro

Specyfikacja

Model:

V-RVCLMD40B

Wymiary:

φ350 x 95 mm

Waga:

9,2 kg

Napięcie znamionowe:

14,4V

Pojemność zbiornika na kurz:

200 ml

Siła ssania:

4000 Pa

Pojemność akumulatora:

5200 mAh

Moc znamionowa:

55 W

Sterowanie aplikacją:

Tak

Czas pracy:

Do 200 minut
(w trybie Quiet)

Poziom głośności:

68 dB (tryb Balanced)

Robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro

Kup produkty Viomi

Sprzęd AGD Viomi znajdziesz w najlepszych sklepach w Polsce