Viomi MK151

Czajnik elektryczny Viomi Polska

Viomi MK151

Poranna kawa czy herbata to wspaniały rytuał, który bez czajnika elektrycznego trwa znacznie dłużej. Elektryczny czajnik VIOMI zapewnia doskonałą ochronę przed rdzewieniem oraz jest całkowicie bezpieczny w użyciu, dzięki dużej ilości zabezpieczeń.

Viomi Polska

Stylowy czajnik elektryczny

Duża pojemność czajnika pozwala na zagotowanie nawet 1,5 litra wody, a duża moc 1800W i wysokiej jakości termostat zapewniają efektywność gotowania. Dzięki systemowi zabezpieczeń, korzystanie z czajnika jest bezpieczne. Zagotuj dużą ilość wody już w 5 minut.

Moc ssąca 2600Pa

1800W

Moc

Czajnik o pojemności 1,5l

1,5l

Pojemność

Waga 0,8kg

0,8 kg

Waga

Wygoda korzystania

Dzięki przemyślanej budowie korzystanie z czajnika jest bardzo wygodne. Miarka wewnątrz pozwala na odmierzenie odpowiedniej ilości wody. Pokrywę czajnika można odchylić do 70 stopni, by wygodnie nalać wodę. Rączka czajnika nie nagrzewa się przy gotowaniu wody.

Smart Home Viomi
Smart Home Viomi
Czajnik Smart Home Viomi

Bezpieczeństwo

Stal nierdzewna zastosowana do budowy czajnika, nie tylko efektownie wygląda, ale jest również bezpieczna w kontakcie z żywnością, odporna na rdzewienie i wysokie temperatury. W łatwy sposób zachowasz czystość wewnątrz czajnika, dzięki czemu gotowanie wody będzie bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Termostat

Wysokiej jakości termostat podgrzewa wodę równomiernie i kończy pracę czajnika natychmiast, po zagotowaniu wody, co dodatkowo chroni urządzenie. Dzięki diodzie w łatwy sposób można określić stan pracy czajnika.

Czajnik Smart Home Viomi

Specyfikacja

Model:

V-MK151B

Wymiary:

224 x 146 x 241 mm

Waga:

0,8 kg

Moc:

1800 W

Pojemność

1,5 l

Dodatkowe informacje:

przyciski dotykowe

Instrukcja obsługi:

Smart Home Viomi

Kup produkty Viomi

Sprzęd AGD Viomi znajdziesz w najlepszych sklepach w Polsce