Viomi MK152

Czajniki Smart Home Viomi

Dopasuj idealną temperaturę wody z czajnikiem Viomi MK152

Szybkie podgrzewanie wody i oszczędzanie energii elektrycznej? Tak! Z Viomi jest to możliwe! Termostat po zagotowaniu wody kończy pracę czajnika, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii elektrycznej. Czajnik posiada doskonałą ochronę dzięki stali nierdzewnej 304, która jest niezwykle trwała.

Smart Home Viomi

Czajnik elektryczny

Elektryczny czajnik VIOMI wyróżnia się nie tylko stylowym wyglądem, ale również jakością wykonania i bezpieczeństwem użycia. Doskonale łączy nowoczesne wzornictwo, minimalistyczny design z wydajnością i wygodą codziennego użytkowania. Pojemność czajnika wynosi 1,5 litra.

Moc ssąca 2600Pa

1800W

Moc

Czajnik o pojemności 1,5l

1,5l

Pojemność

Waga 0,8kg

1,2 kg

Waga

Bezpieczne użytkowanie

Czajnik posiada ochronę przed uruchomieniem go bez wody, przed przepięciem i przeciążeniem prądu. Dodatkowo urządzenie pokryte jest obudową, która izoluje stalowe wnętrze i sprawia, że czajnik można dotknąć ręką bez obawy o poparzenie się. Na dole podstawki znajdują się 3 antypoślizgowe gumki, które zapewniają czajnikowi pewne podłoże. Wszystko to sprawia, że użytkowanie z czajnika jest w pełni bezpieczne.

Smart Home Viomi Czajnik
Smart Home Viomi
Czajnik Viomi Smart Home

Wygoda

Wysokiej jakości termostat równomiernie podgrzewa wodę i kończy pracę czajnika tuż po zagotowaniu wody, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii elektrycznej. Przemyślany design sprawia, że korzystanie z czajnika jest bardzo wygodne. Dzięki temu, że rączka czajnika jest pusta w środku, to nie nagrzewa się w czasie gotowania i pozwala na nalewanie wody od razu po zagotowaniu.

Zdrowe życie

Urządzenie zostały wykonane ze stali nierdzewnej 304 dzięki czemu jest niezwykle trwałe, a gotująca się woda nie wytwarza szkodliwych substancji. Woda nie wchodzi w kontakt z żadnym elementem z tworzywa sztucznego.

Specyfikacja

Model:

V-MK152B

Wymiary:

216 x 152 x 252 mm

Waga:

1,2 kg

Moc:

1800 W

Pojemność

1,5 l

Dodatkowe informacje:

przyciski dotykowe

Instrukcja obsługi:

Czajnik Smart Home MK152AB

Kup produkty Viomi

Sprzęd AGD Viomi znajdziesz w najlepszych sklepach w Polsce