Viomi SK152

Czajnik Smart Home Viomi SK152A

Ustaw idealną temperaturę wody przy pomocy aplikacji w telefonie z Viomi SK152

Zaopatrzony w wyświetlacz OLED 50Hz i obudowę ze stali nierdzewnej, inteligentny czajnik VIOMI zapewnia nie tylko stylowy wygląd. Dzięki aplikacji w telefonie sami możemy dostosować temperaturę wody.

Viomi Czajnik SK152A

Inteligentny czajnik elektryczny

Inteligentny czajnik elektryczny, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi HD OLED pozwala na kontrolę temperatury wody w czasie rzeczywistym. Utrzymuje temperaturę nawet do 12 godzin. Dzięki dużej mocy, podgrzewa wodę błyskawicznie. Jego duża pojemność umożliwia zagotowanie nawet 1,5 l wody.

Moc ssąca 2600Pa

1800W

Moc

Czajnik o pojemności 1,5l

1,5l

Zbiornik

Waga 0,8kg

1,3kg

Waga

Inteligentne funkcje

Za pomocą smartfona lub panelu, który znajduje się na czajniku, ustaw jaką temperaturę wody, którą urządzenie ma utrzymywać, tryb oraz czas przez jaki woda ma być utrzymana w tej samej temperaturze. Istnieją 4 tryby nagrzewania wody: “milk powder (mleko w proszku)”, “baby cereal (płatki dla niemowląt)”, “tea (herbata)” oraz “coffee (kawa)”. W aplikacji możesz ustawić temperaturę nagrzewania w zakresie od 40 do 90℃.

Smart Home Viomi Polska
Viomi Smart Home

Wysokiej jakości grzałka

Grzałka czajnika w kształcie pierścienia ma moc 1800W i jest w stanie równomiernie podgrzewać wodę w błyskawicznym tempie.

Bezpieczne użytkowanie

Czajnik posiada ochronę przed uruchomieniem go bez wody, przed przepięciem i przeciążeniem prądu. Dodatkowo urządzenie pokryte jest obudową, która izoluje stalowe wnętrze i sprawia, że czajnik można dotknąć ręką bez obawy o poparzenie się. Na dole podstawki znajdują się 3 antypoślizgowe gumki, które zapewniają czajnikowi pewne podłoże. Wszystko to sprawia, że użytkowanie z czajnika jest w pełni bezpieczne.

Czajnik SK152A

Zdrowe życie

Urządzenie zostały wykonane ze stali nierdzewnej 304 dzięki czemu jest niezwykle trwałe, a gotująca się woda nie wytwarza szkodliwych substancji. Woda nie wchodzi w kontakt z żadnym elementem z tworzywa sztucznego.

Czajnik elektryczny smart home

Specyfikacja

Model:

V-SK152A

Wymiary:

216 x 145 x 235 mm

Waga:

1,3 kg

Moc:

1800 W

Łączność:

Bluetooth 4.0

Pojemność:

1,5 l

Aplikacja:

Mi Home

Zakres temp. wody:

40°C - 100°C

Materiał:

Stal nierdzewna

Dodatkowe informacje:

przyciski dotykowe

Instrukcja obsługi:

Inteligentny czajnik Viomi

Kup produkty Viomi

Sprzęd AGD Viomi znajdziesz w najlepszych sklepach w Polsce