Viomi Smart Air Purifier Pro

Oczyszczacz Smart Home

Oddychaj swobodnie, czystym powietrzem. Oczyszczacz Viomi Smart Air Purifier Pro

Czyste powietrze we własnym domu? Viomi Smart Air Purifier Pro to innowacyjny oczyszczacz powietrza, który pozbędzie się nie tylko zanieczyszczeń, ale również wszelkich wirusów i bakterii!

Czyste powietrze w każdym pomieszczeniu

Oczyszczacz powietrza Viomi Smart Air Purifier to innowacyjne urządzenie, które nie tylko oczyści powietrze z zanieczyszczeń, ale również wirusów i bakterii. Zapewnia czyste powietrze przez całą dobę, dzięki cichej pracy i skutecznej czterostopniowej filtracji. Ponadczasowy oraz przemyślany design w białej kolorystyce wpasuje się w każdą przestrzeń twojego domu. Aplikacja MI Home zapewnia jeszcze lepszą oraz wygodniejszą kontrolę nad urządzeniem bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego.

Oczyszczasz Viomi Polska
Powierzchnia działania 60m2

60m²

Powierzchnia działania

Filtr o żywotności 3000 godz.

3000 godz.

Żywotność
filtra

Hałas na poziomie 65dB

≤ 65 dB

Poziom
hałasu

Kompleksowa filtracja

Czterostopniowa filtracja pozwala na kompleksowe oczyszczanie powietrza. Pierwsza warstwa to nylonowy, tkany filtr 40-oczkowy stworzony do zatrzymywania większych cząsteczek stałych. Następnie filtr HEPA z oczyszczającymi jonami srebra i miedzi zapewnia efektywną ochronę przed drobnoustrojami. Kolejna powłoka z aktywnym węglem filtruje wszelkie szkodliwe cząsteczki smogowe. Ostateczna filtracja odbywa się przy pomocy światła UV, które unieszkodliwia pozostałe bakterie oraz wirusy i zwiększa skuteczność dezynfekcji do 99,9%.

Filtry Viomi
Tryb nocny oczyszczacza powietrza

Cisza również w nocy

Konstrukcja pozwalająca na swobodny przepływ powietrza przez urządzenie umożliwia wyjątkowo cichą pracę. Hałas na poziomie 39 dB w trybie nocnym na pewno nie będzie uciążliwy nawet uruchomiony w małej odległości od łóżka. Nieprzerwana praca również w nocy pozwoli na utrzymanie czystości powietrza na stałym poziomie.

Oczyści całe mieszkanie

Pomimo niedużych rozmiarów oczyszczacz bez problemu zapewnia pełną filtrację w pomieszczeniach do 60 m². Dzięki odpowiedniej cyrkulacji urządzenie szybko i skutecznie oczyści powietrze nawet w całym mieszkaniu, wystarczy pozostawić otwarte drzwi w pokojach.

Czyste powietrze Viomi

Bar tlenowy w twoim domu

Podczas pracy urządzenie dzięki jonizacji uwalnia silne aniony, które skutecznie usuwają toksyczne gazy, zapobiegając ponownemu zanieczyszczeniu oraz pozostawiając powietrze świeże i czyste. Brak możliwości wtórnego zanieczyszczenia pozwala na o wiele dłuższą pracę bez konieczności wymiany filtrów, przez co oczyszczacz staje się tańszy w eksploatacji.

Najlepszy w swojej klasie

Funkcja oczyszczania światłem UV, a także filtr z jonami srebra i miedzi wyróżniają Viomi Smart Air Purifier na tle konkurencyjnych modeli i pozwalają na osiągnięcie niedoścignionego poziomu czystości. Co więcej, światło UV pozwala na zwabienie, a potem neutralizację w urządzeniu uciążliwych insektów np. komarów. W porównaniu do najbardziej popularnych modeli posiada również większą gęstość CARD formaldehydów 200m3/h (xiaomi pro 86 m3/h).

Oczyszczanie światłem UV

Automatyczna reakcja

Wbudowane czujniki podczerwieni oraz zapachu pozwalają na podwójne monitorowanie jakości powietrza dla bardziej precyzyjnych wyników. Urządzenie samo wykrywa zanieczyszczenie i może automatycznie dostosować poziom oczyszczania do panujących warunków.

Podwójne monitorowanie jakości powietrza

Dziecinnie prosta obsługa

Wyjątkowo łatwa obsługa jest możliwa dzięki czterem przyciskom umieszczonym z przodu urządzenia, które pozwalają na kompleksowe użytkowanie. Poziom zanieczyszczenia wyświetli się na ledowym ekranie, wskazując zarówno liczbową wartość, jak i pomoże ustalić, czy aktualny poziom jest bezpieczny dla zdrowia poprzez wyświetlenie ramki w odpowiednim kolorze.

Oczyszczacz powietrza Viomi
Oczyszczacz powietrza Viomi

Dedykowana aplikacja

Obsługa urządzenia jest również możliwa poprzez aplikację Mi Home, która umożliwia korzystanie z oczyszczacza bez ruszania się z kanapy lub będąc poza domem. Aplikacja pozwala na uruchomienie urządzenia czy ustawienie poziomu pracy, ale poinformuje również o procentowym zużyciu filtra czy konieczności jego wymiany.

Specyfikacja

Model:

VXKJ03

Wymiary:

320 x 320 x 657 mm

CADR pyły:

500 m³/h

CADR formaldehyd:

200 m³/h

Powierzchnia działania:

do 60 m²

Żywotność filtra:

około 3000 godzin

Rodzaj filtra:

nylonowa siateczka o dużej gęstości, filtr HEPA z jonami srebra i miedzi, powłoka z aktywnym węglem, filtr UV

Poziom hałasu

≤ 65 dB

Sterowanie aplikacją

Tak

Rodzaj wyświetlacza:

LED

Dodatkowe informacje:

przyciski dotykowe, aplikacja MI Home

Instrukcja obsługi:

Wymiary oczyszczacza powietrza viomi

Kup produkty Viomi

Sprzęd AGD Viomi znajdziesz w najlepszych sklepach w Polsce